מידע מקצועי

מהו שירות תיקון טלפונים עד הבית?

תיקון טלפונים עד הבית
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

כאשר הטלפון הסלולרי שלנו שובק חיים, אנו יכולים להרגיש חסרי אונים ולא בכדי, מדובר בכלי שמשמש אותנו גם לשעות הפנאי, גם לעבודה וגם לקשר רציף עם החברים והמשפחה. כשאנחנו נזקקים לשירותי תיקון טלפונים זה יכול להיות כאשר הטלפון מראה קצת בעיות וזה גם יכול להיות כשהוא פשוט מפסיק לעבוד.

 

 

במקרים כאלו יכול להיות לנו קשה להגיע אפילו אל מעבדת תיקון טלפונים ובטח כשמדובר באיבוד זמן עבודה יקר או את הזמן שאנחנו יכולים לבלות עם החברים או המשפחה. על מנת לתת מענה לצורך זה, הכירו את שירות תיקון טלפונים עד הבית.

 

מעבדת סלולר עד הבית

 

במקום להגיע למעבדת סלולר ולהיפרד מזמן יקר מהשגרה, ניתן להזמין טכנאי סלולר אשר מגיעים עד לבית לצורך איסוף המכשיר או כאלו שמגיעים עם מעבדת סלולר שלמה אפילו בלי לבדוק איך לבחור מעבדת סלולר. כך למעשה, נוכל להזמין את שירות התיקון הזה עד לבית או למשרד ולא להרגיש בכלל את הזמן שנדרש לתיקון. אם התיקון לוקח חצי שעה עד שעה, אז במקום לחכות במעבדה או בבית הקפה ליד, נוכל להישאר בנוחות של הבית או להמשיך לעבוד כרגיל במשרד ולאחר זמן קצר לקבל את הטלפון המתוקן.

 

תיקון טלפונים עד הבית

 

תקלות נפוצות שבגינן מזמינים תיקון טלפונים עד הבית

 

ישנו מגוון רחב של תקלות בטלפונים סלולריים בגינם מזמינים שירותים מסוג זה. למעשה, השירות נותן מענה לתקלות קשות כמו אייפון שנרטב או מסך שבור של גלקסי 7 אדג וקלות כאחד כאשר גם אם הטלפון רק החל להראות איתותים שהוא זקוק לתחזוקה או שהטלפון שבק חיים לחלוטין, תוכלו להיעזר בשירות תיקון טלפונים עד הבית או עד המשרד.

 

מסך שבור

 

במידה ונשבר למכשיר הסלולרי שלכם המסך, בין אם מדובר באייפון, סמסונג או טלפון של חברה אחרת, תוכלו להזמין טכנאי סלולר אשר יגיע עד אליכם לצורך החלפת המסך במסך חדש ומקורי לבחירתכם. מדובר באחת מהתקלות הנפוצות בקרב משתמשי הסלולר שכן כל נפילה או מכה שמהכשיר מקבל יכולה להוביל לשבר או לסדקים במסך אשר גורמים לשימוש במכשירים להיות פחות נוח ונעים.

 

למרבה השמחה, כאשר אין תקלות נוספות במכשיר מדובר בתיקון שלא לוקח יותר מחצי שעה-שעה בדרך כלל וכאמור, ניתן לקבלו בנוחות של ביתכם.

 

סוללה חלשה

 

הסוללה היא מה שמעניק חיים למכשיר הסלולרי שלנו. לאחר זמן מה, הסוללות הנטענות של כל המכשירים מתחילות להיגמר מהר יותר. הדבר דורש מאתנו להטעין את הטלפון מספר פעמים בכל יום וזה יכול להיות מאוד לא נוח. בנוסף, ישנן תקלות נוספות אפשריות לסוללות כמו סוללה שמתנפחת או דולפת אשר דורשות החלפה מידית.

 

מכיוון שמכשירים רבים היום דורשים  את פתיחת גב המכשיר בצורה מקצועית וייעודית וגם סוללות רבות היום מובנות במכשירים, נצטרך להיעזר בשירות תיקון טלפונים עד הבית על מנת להחליפן. החלפת סוללה לא לוקחת זמן רב כאשר זה השירות היחיד שניתן.

 

רוצים להזמין טכנאי שיגיע עד לבית לתקן את המכשיר שלכם? לחץ כאן.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!