מידע מקצועי

תיקון והחלפת מסך לאייפון 7

החלפת מסך אייפון 7
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

האייפון 7 נחשב לאחד מהמכשירים הכי נמכרים של חברת אפל והוא גם בין חביבי הציבור הישראלי באופן כללי. כבר בחודשים הראשונים שלו בארץ נמכרו עשרות אלפי מכשירי אייפון 7 והוא מגי בשני דגמים שונים. ניתן להשיג אייפון שבע עם מסך 4.7 אינץ’ וגרסת פלוס שלו מגיעה עם מסך של 5.5 אינץ’.

 

האייפון 7 הינו מכשיר דק יחסית בשני הדגמים שלו ואפילו שהוא מיוצר עם מסך עם זכוכית גורילה, במידה והמכשיר נופל מגובה מסוים המסך שלו עשוי להישבר או להיסדק בצורה שדורשת תיקון אייפון או החלפת מסך לאייפון 7 שלכם.

 

במידה ומחליפים, שימו לב שאתם מחליפים למסך מקורי

 

בעת החלפת מסך לאייפון 7, ייתכן מעבדה לתיקון סלולר בה מתבצע התיקון או הטכנאי יציעו לכם להחליף למסך זול יותר שאיננו מקורי. מדובר בבחירה שיכולה לחסוך לכם קצת כסף אך ייתכן ותסבלו מבחירה זו לאורך זמן רב. מסך שאינו מקורי יכול להוביל לכמה תקלות קבועות.

 

ייתכן והתגובה של המכשיר לנגיעה תהיה איטית, ייתכן ובהירות המסך לא תהיה מותאמת לצבעים (במיוחד לשחור ולבן) והמסך עלול לרצד (דבר הדורש תיקון נוסף באופן מידי.

 

בנוסף, במידה ובחרתם במסך מקורי ואי אילו מין התסמינים שצוינו הופיעו במכשיר האייפון 7 שלכם, מומלץ שתבדקו שהמסך אכן הוחלף למסך מקורי.

 

מדובר בהחלפה מעט מורכבת יותר מהדורות הקודמים

 

הרכבה או תיקון של מסך לאייפון 7 הינה מורכבת יותר מהסדרות הקודמות ודרוש ציוד וידע מתאימים על מנת לפרק את הדבקת המסך וגם כדי להעביר בצורה הנכונה את החלקים כמו המצלמה הקדמית ומצלמת הסלפי וכפתור הבית שנחשב לרגיש מאוד בעת ההחלפה.

 

יחד עם זאת, החלפת המסך לא צריכה לקחת יותר מ-40 דקות תעד שעה במידה ומחליפים את המסך בלבד כולל בדיקת המכשיר (במידה ואכן לאחר החלפת המסך הטלפון חוזר לתקינות מלאה ולא נדרשות בדיקות נוספות או תיקונים). יש לציין שלעיתים תקלות במסך האייפון 7 נובעות דווקא מתקלה בתוכנת המכשיר.

 

במידה והטכנאי מזהה שהתקלה נובעת מפגם בתוכנה, הוא יבצע איפוס למכשיר על מנת להחזיר אותו לקדמותו. כמו כן במידה והמסך שבור, בעל סדקים או שהתקלה הופיעה לאחר שהמכשיר נפל על הרצפה או קיבל מכה, סביר להניח שהתקלה הינה בחומרת המכשיר ולא בתוכנה ולכן בדיקת המכשיר פלוס תיקונו הסופי יכול לקחת מעט יותר זמן.

 

חשוב לתקן את המסך באופן מידי

 

כשממשיכים להשתמש באייפון עם מסך שבור או סדוק ייתכן ויגרמו נזקים נוספים למכשיר אשר עשויים לגרור תיקונים נוספים או אף נזקים בלתי הפיכים. הסיבה לכך הינה שלכלוך, לחות ורטיבות יכולים לחדור אל המכשיר ולגרום לנזקים ללוח האם. החלפת לוח האם למכשיר יכולה להיות לא משתלמת בעבור מכשירים ישנים והדבר יכול לגרור כבר קניית מכשיר חדש.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!