מידע מקצועי

איך לבחור מעבדת לתיקון סלולר

איך לבחור מעבדה לתיקון סלולר
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

כיום אתם נתקלים במגוון רחב של חברות המציעות שירותי תיקון סלולר. חלקן מנוהלות על ידי טכנאים עצמאיים שלמדו את השלבים השונים בעצמם ולומדים תוך כדי תנועה על מכשירים ולקוחות קיימים.

 

אחרות הן מעבדות סלולר שהוקמו בשנים האחרונות על ידי טכנאים מוסמכים בתחילת דרכם. הקבוצה השלישית היא של מומחי תיקון מכשירי טלפון בעלי ניסיון של עשור ויותר – המקימים מעבדות שמציעות את השירות הטוב ביותר. כיצד תמצאו את המעבדה המתאימה לתיקון הטלפון שלכם?

 

מעבדה לתיקון סלולר: התאמה מושלמת של המעבדה למכשיר שלכם

 

הפרמטר החשוב ביותר בבחירת מעבדה לתיקון פלאפונים הוא ניסיון של המעבדה בטיפול בטלפון שלכם. חלק מהמעבדות מתמחות בעיקר במכשירי אנדרואיד ומעסיקות טכנאי או שניים היודעים לתקן גם אייפון.

 

אחרות מציעות תיקוני מכשירי אפל בלבד ופחות מתאימות לבעלי מכשירי אנדרואיד. חשוב לזכור כי בעוד קיימים רק כתריסר מכשירי אייפון שונים, מכשירי אנדרואיד נחלקים למספר יצרנים ומגיעים היום למאות דגמים המופצים ברחבי העולם. מעבדות מקצועיות לאנדרואיד יחזיקו חלפים רבים מסוגים שונים על מנת לענות לצורך הגובר והולך של תיקון מכשירי אנדרואיד (של סמסונג למשל).

 

מעבדת לתיקון סלולר: שימוש בחלפים מקוריים או חלופיים

 

הפרמטר החשוב הבא לבחירת מעבדה לתיקון סלולר הוא החלפים בהם נעשה שימוש במהלך התיקון. חלק מהמעבדות עובדות עם חלפים יד שנייה ששלפו ממכשירים תקולים. אחרות משתמשות בחלקים חלופיים שאינם משווקים על ידי היצרן. במיוחד במכשירי אייפון חשוב לנסות ולמצוא חברה המציעה אפשרות להתקין חלפים מקוריים ששווקו על ידי אפל עצמה ומצטיינים באיכות ובעמידות גבוהה לאורך שנים.

 

מעבדה לתיקון סלולר: אחריות על התיקון

 

מעבדות לתיקון סלולר רבות מבצעות תיקון מהיר ועוברות ללקוח הבא. אך, האם קיימת אחריות על התיקון שלהם. מה יקרה אם בעוד חודש מהיום התקלה עמה התמודדתם ונפתרה לזמן קצר חוזרת?

 

צריך לדעת להזהר, כיוון ויש תקלות כמו קורוזיה בפלאפון, שהטיפול בהם הוא סופר חשוב וחייב לבצע אותו ביסודיות נחרצת. חשוב לוודא כי אתם מזמינים את שירותיה של מעבדה לתיקון סלולר המציעה גם אחריות על התיקון עצמו. כך, את התיקון עליו הוצאתם את מיטב כספיכם לא תצטרכו לבצע שוב בתשלום.

 

היכן נמצאת מעבדת הסלולר?

 

מעבדות סלולר רבות נמצאות במרכז העיר ואחרות דווקא במקומות מרוחקים. חשבו על זמן הנסיעה, החנייה וההמתנה למכשיר שיהיה מוכן. חלק מהמעבדות מציעות שירות כבר באותו יום ואחרות מציעות איסוף של הטלפון מהמעבדה רק ביום אחרי.

 

אחד היתרונות של השנים האחרונות הוא מעבדות כמו מובילאב המציעות שירות תיקון סלולר מהיר במיוחד, הנמשך חצי שעה בלבד באמצעות טכנאי מנוסה המגיע ישירות אליכם. (מוזמנים להצטרך אלינו כטכנאים של מובילאב).

 

הזמנה קלילה של השירות

 

הפרמטר הבא שחשוב לבדוק הוא עד כמה קל להזמין את שירות הסלולר. האם כדי לקבל הצעת מחיר סופית על התיקון תצטרכו להגיע למעבדה ולבצע אבחון או אולי תוכלו לקבל הצעת מחיר טלפונית? במובילאב תוכלו לדעת בדיוק כמה אתם עומדים לשלם על כל אחד מסוגי התיקון לאחר שאתם מזינים באתר סלולרי את נתוני המכשיר, מהות התיקון ואת הכתובת שלכם. אז תופיע לפניכם הצעת מחיר ותוכלו לשלם על השירות רק לאחר שהטכנאי ביקר אצלכם.

 

מחיר השירות

 

כמה עולה לתקן את המכשיר? חלק מהמעבדות מנצלות את המצוקה וגובות מחיר מופרז על תיקון של מכשיר חדש ויקר. מעבדות אחרות מוסיפות עלות גבוהה לחלקים או להזמנה דחופה. במובילאב תוכלו לקבל שירות מעולה במחיר אטרקטיבי במיוחד ללא תשלום נוסף על העובדה שהטכנאי מגיע עד אליכם.

 

אתם יכולים להישאר במשרד, להמשיך בעבודה, להיפרד ממכשיר הטלפון לפחות משעה (על תכולתו הרגישה מאד לעתים) ולראות בשולחן לידכם את הטכנאי פורש את כלי העבודה ומתקן את המכשיר במקצועיות. שירות זה ניתן לקבל גם בבית מלון, בית קפה, אצל חברים או במרחב הביתי.

 

לסיכום, קיימים מספר פרמטרים לפיהם כדאי לבחור מעבדת פלאפונים. המחיר, המיקום, איכות השירות והוותק של הטכנאים במקום והיכרותם עם המכשיר שלכם. כיום על מנת לבצע תיקון טלפונים אינכם חייבים בהכרח לצאת מהבית אלא אתם יכולים להזמין את הטכנאי אליכם.

 

כאשר אתם מזמינים את השירות במהירות באמצעות מובילאב, הצעות המחיר מופיעות לפניכם ומונעות את עוגמת הנפש הנלווית לביקור במעבדה וקבלת הצעת מחיר מופרזת. אתם יודעים מראש בדיוק כמה תשלמו על כל סוג של תיקון.

 

להזמנת שירותי מעבדת טלפונים ותיקון מכשירי אייפון וסמסונג לחצו כאן.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!