מידע מקצועי

תיקון גלקסי 8

תיקון גלקסי 8
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

ברגע שהופיעו הטלפונים החכמים התחלנו להיחשף בהדרגה לתקלות שונות שלא הופיעו עם הטלפונים הפושטים אליהם היינו רגילים. ככל שהמכשירים מתקדמים ונהיים מורכבים יותר כך גם יכולות להופיע תקלות ברכיבים וחלקים שונים שלא היו קיימים קודם.

 

כמו כל מכשיר, גם למכשירי הגלאקסי 8 יש תקלות שאופייניות להם יותר, לפניכם התקלות הנפוצות במכשירים אלו הדורשים תיקון גלקסי 8.

 

תקלות הקשורות בשקע הטעינה

 

פגיעה בשקע הטעינה יכולה להיגרם מכמה סיבות אך העיקרית שביניהן נובעת מקורוזיה שמצטברת בשקע הטעינה. הימנעות משמש בטלפון באזורים רטובים כמו הכנסתו למקלחת יכולה למנוע את התקלה הזו.

 

תקלה נפוצה נוספת שקורת בשקע הטעינה נובעת מהכנסה לא זהירה של המטען אל השקע או ניתוק אגרסיבי שלו. כאשר ישנה בעיה בשקע הטעינה, יכולות להיגרם כמה תקלות שיכולות לשתק אותנו ממש, טלפון שלא ניתן להטענה או שצריך מאוד להתאמץ כדי להטעין אותו יכול לגרום לחוויות לא נעימות ולצורך התיקון צריך לרוב להחליף את שקע הטעינה.

 

מסך המכשיר

 

פניות רבות לטכנאי סלולר קשורות לתקלות שונות במסך עם דגש על מסך שבור או סדוק. תיקון סלולרי או החלפת מסך של גלקסי 8 נחשבת לפעולה יחסית מורכבת שכן ישנם רכיבים עדינים וקטנים רבים שצריך לנתק מהמסך ולהרכיב אותם שוב בחזרה.

 

יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם ניתן להחליף רק את הזכוכית של המסך ולא את כולו ותוכלו וזה כאשר הזכוכית הינה החלק היחידי שנפגע. תוכלו לדעת שתיקון זה אפשרי כאשר התמונה ברורה. תיקון כזה יכול להיות זולל משמעותית מהחלפת כל המסך כחלק שלם.

 

תיקון תקלות הקשורות לסוללת המכשיר

 

ישנן כמה תקלות הקשורות לסוללת המכשיר שעלולות לקרות. התקלה השכיחה ביותר הקשורה בסוללת המכשיר הינה שחיקה של הסוללה עקב מעבר של מחזורי טעינה רבים (כל פעם שהסוללה נטענת מאפס למאה) כמו כן טלפון ולמעשה כל סוללת ליתיום-יון.

 

במקרים כאלו פשוט מחליפים את הסוללה וזאת כאשר מתאפשר מפני שלעיתים הסוללות מתנפחות ודולפות בצורה שגורמת לנזקים נלווים. בשונה ממכשירים מוקדמים של הגלקסי, לצורך תיקון גלקסי 8 כבר קשה להחליף את הסוללה בצור עצמאית מפני שיש לפרק את הגב של המכשיר, ולחלץ את הברגים שמעגנים את לוח האם ולהוציאו ממש.

 

מצלמת המכשיר

 

המצלמות של הגלקסי וסמסונג בכלל בתמונות החדות שהן מסוגלות להפיק. במידה וישנן תקלות במצלמות המכשיר חשוב מאוד להחליף את החלקים השונים במידת הצורך רק בעזרת חלפים מקוריים של החברה. ניתן לשים לב לתקלות במצלמות ללא בעיה כאשר איכות התמונות יורדת, התמונות יוצאות לא ממוקדות ובמידה והפלאש לא עובד.

 

יש לציין שניתן לתקן או להחליף את החלקים הפגועים של המצלמות וכאשר עושים זאת עם חלקים מקוריים אז גם להחזיר את המצלמות לשיא יכולתן כמו של מכשיר חדש.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!