מידע מקצועי

האם כדאי לתקן מסך של גלקסי?

תיקון מסך גלקסי
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

עם הזמן סמסונג החלה לזנוח את ייצור מכשירי הסמסונג גלקסי בעזרת חומרים פשוטים וזולים. רכיבי הפלסטיק הפושטים הוחלפו באלומיניום ומתכות נוספות וגם הסוללה שבמכשירים המוקדמים של החברה הייתה נשלפת הפכה היום לחלק בלתי נפרד מהמכשיר.

 

באופן כללי, רובם של המשתמשים במכשירים אלו מוצאים את השינוי בהתנהלות סמסונג כיתרון משמעותי מפני שייצור בחומרים אלו תורם רבות לאורך חיי המכשירים אך החיסרון בא לידי ביטוי בעת שצריך לבצע טיפולים מסוימים במכשירים אלו.

 

נראה שזה רק הולך ומחמיר

 

על פי דירוגים של שקיבלו מכשירי הגלקסי בדבר התיקונים השונים הכוללים גם תיקוני והחלפת מסכיהם, נראה שמכשירי גלקסי אינם מצטיינים בקלות הפירוק וההרכבה של רכיבים חדשים כבר לאורך זמן רב. מכשיר ה גלקסי 4S קיבל דירוג של שמונה כוכבים מתוך עשר אך כבר הדור הבא של המכשיר קיבל 5 כוכבים בלבד.

 

יש לציין בנתון שמשפיע על עלות התיקון של המכשיר מפני שמורכבות הפירוק של המכשירים גדלה מפני הרכיבים הזעירים במכשיר הקשורים לתצוגה ומחוברים אל המסך. כמובן שצריך לדעת איך לבחור מעבדת לתיקון סלולרי ובעת התיקון ובמיוחד ההחלפה, נדרשת מהמתקנים אחריות וזהירות רבה שכן אלו עלולים להיהרס ונקודה אחרונה היא אל תשכחו לגבות את הסמארטפון שלכם לפני תחילת התיקון.

 

תיקון מסך גלאקסי

 

סיבה נוספת למורכבות של ביצוע תיקונים הדורשים את פירוק המסך הינה שמכשירי הגלקסי החדשים עמידים בפני מים ואין להם סכנה של קורוזיה בפלאפון.

 

גלקסי המשיכו להקשות על ביצוע תיקונים כאשר מורכבות תיקון מסך גלקסי 6 ולא כמו תיקון מסך גלקסי 7 אדג, קיבלה דירוג של ארבעה כוכבים והדור הבא אחריו קיבל דירוג של שלושה. אמנם מחירי תיקון סלולרי וההחלפה אינם מגיעים למחיר קניית מכשיר חדש ואפילו לא למחציתו אך בכל זאת מומלץ לשמור על המכשירים בצורה הטובה ביותר שניתן.

 

יש לציין שה-8S כבר הצליח להתרומם מעט בדירוגו בדבר מורכבות התיקון וזה קיבל דירוג של כוכב אחד יותר מהדור הקודם. מסיבה זו ניתן להניח שסמסונג החלו לשים דגש על הדבר שכן משתמשי המכשירים המשקיעים כסף רב במכשיר יקר אינם מעוניינים לסבול מעלויות תיקונים גבוהים.

 

הבעיה מתחילה עוד לפני התיקון

 

חלקם ממכשירי סמסונג אינם נחשבים לעמידים במיוחד והדבר יכול להדאיג משתמשים רבים שכן מכשירי גלקסי עלולים להינזק בקלות. חברת ביטוח סמארטפונים מחו”ל אשר עשתה מבחן ריסוק למכשיר גלקסי הפילה את זה מגובה של פחות משני מטר והנזקים לא איחרו להגיע.

 

מסך המכשיר התרופף והופיעו עליו שברים וסדקים. במבחן הסמסונג 8S קיבל דירוג של 77 מתוך 100 כאשר ציון זה מסביר את הסיכון של המכשיר לשבירה ומכשירי גלקסי אחרים קיבלו ציונים דומים.

 

בכל זאת שווה לתקן

 

מבחינת טיעוני הנגד, הרי שתיקון המסך יכול להיות מעט יקר ביחס למכשירים אחרים וכאמור, חלקם של מכשירי הגלקסי עלולים להינזק ללא אבטחה ראויה אך מכיוון שמדובר במכשיר שכבר הושקע בו כסף רב, ייתכן ועדיף לתקן ולרכוש עבורו קייס ומגני זכוכית איכותיים ביותר על מנת שזה לא ישבר או יקבל תקלות שוב.

 

להזמנת תיקון למכשירכם עד הבית לחץ כאן >>

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!