מידע מקצועי

תיקון מסך גלקסי 7 אדג

תיקון מסך גלקסי 7 אדג
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אחת מהתקלות הנפוצות במכשירי סלולרי מכל הסוגים הינה מסך שנשבר ומכשירי הגלקסי 7 אדג’ אינם מיוחדים בנושא זה. מכשירי האדג’ הינם בעלי מסך רחב יותר מהמקבילים והמסך למעשה מתפרס ממש עד לקצה הטלפון. הדבר דורש בעצם מיומנות וזהירות רבה יותר בקרב הטכנאים ומסיבה זו גם מומלץ שלא לנסות להחליף את המסך של טלפון זה באופן עצמאי.

האם כדאי לתקן מסך של גלקסי שהתקלקל?>>

 

מה בעצם עושה טכנאי הסלולר?

 

ראשית, טכנאי הסלולר מבצע אבחון למכשיר וכאשר נראה שהבעיה הינה באמת רק במסך ויש לבצע בו תיקון, במידה ומחליפים את המסך הוא יציע לכם לבחור בין מסך מקורי חדש לבין מסך מחודש (ההמלצה הרווחת הינה לבחור במסך מקורי חדש). בנוסף, ישנם מקרים שבהם לא צריך להחליף את כל יחידת המסך אלא רק את הזכוכית.

 

לאחר מכן, יש לפרק את המסך השבור מהמכשיר והדבר דורש שימוש בכלים מיוחדים ובמיומנות גבוהה על מנת לפרק את כל הרכיבים הקטנים המחוברים למסך ולאחר מכן את הרכבת המסך החדש למכשיר. שוב, מכיוון שבגרסה זו המסך מתפרס על פני שטח יותר גדול וממש עד לקצה, מדובר בעבודה מעט מורכבת יותר מהמקביל.

 

תיקון מסך גלקסי 7 אדג

 

מתי צריך להחליף רק את הזכוכית ומתי מסך שלם?

 

יש להפריד בין סדק חיצוני במסך לבין שבר במסך ה-LCD. מסך המגע הנקרא גם “מסך טאץ'” או למעשה הזכוכית הפנימית תאשר מתרגמת את הנגיעות של המשתמשים לפעולות במכשיר עצמו. מסך ה-LCD הוא בעצם המסך שעליו מוצגת התמונה. המסך הזה במכשירים רבים כולל גם את כפתור הבית ולחצנים נוספים.

 

משתמשים רבים אשר סובלים מסדק בלבד אינם פונים לתיקון המסך מפני שפעמים רבות הסדקים לא מפריעים לתפעול השוטף של המכשיר ומדובר בעניין אסתטי בלבד. כאשר יש שבר פנימי שהוא למעשה סדק במסך ה- LCD, המסך יהיה מושחר ועלינו לתקן אותו באופן מידי על מנת שנוכל להשתמש במכשיר כהלכה.

 

סימנים שהמסך הורכב בהצלחה

 

לאחר תיקון מסך גלקסי 7 אדג’, אתם מקבלים את המכשיר חזרה ועומדים לבלות עמו זמן רב. מומלץ לשים לב לכמה מאפיינים במכשיר המחודש על מנת לוודא שהתיקון בוצע כהלכה.

  1. המסך אמור לתפקד כמסך רגיל. במידה והמסך לא מגיב למגע שלכם במהירות שבה הוא הגיב טרם התיקון, ייתכן והייתה בעיה בתיקון המסך.
  2. הצבעים והבהירות צריכים לחזור לקדמותם. במידה ויש שוני באיכות בהירות המסך והצבעים, מומלץ לחזור או לכל הפחות לקבל חוות דעת על תיקון המסך שהתבצע.

 

כמה זמן לוקח לתקן?

 

בין אם מדובר בסדק במסך המגע ובין אם מדובר בסדק במסך ה- LCD, תיקון המסך לגלקסי 7 אדג’ לא אמור לקחת יותר משעה לכל היותר. יש לציין שאת התיקון ניתן היום לקבל גם באמצעות שירותי תיקון טלפונים עד הבית.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

מעבדת עד הבית לתיקון טלפונים

מעבדה עד הבית לתיקון טלפונים

כשקורה משהו למכשיר הסלולרי שלנו, זה יכול להתלוות בתחושות לחץ מוצדקות, קשה מאוד להתנהל בעולם של ימינו מבלי שהסלולרי יהיה צמוד אלינו.

טלפון נפל למים

מדריך טלפון נפל למים

במהלך החיים, זה קורה כמעט לכולם. הטלפון הנייד נופל בטעות אל תוך האסלה, הטלפון מחליק מהכיס לשלולית בזמן ריצה אחרי אוטובוס או

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!