מידע מקצועי

קורוזיה בפלאפון: האם ניתן לתקן לבד

קורוזיה בפלאפון
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הטכנולוגיה של העשור האחרון הגיע לכל אדם בכל היקום שלנו. הסמארטפון הפך חלק משגרת חיינו, הוא נכנס איתנו לכל מקום, ישן איתנו, אוכל איתנו, תמיד עלינו. כיום, יש המון מנהלים ואנשים בתעשייה, שמנהלים את כל לוח הזמנים שלהם בעזרת המכשיר פלאפון שלהם. מיילים, אפליקציות לניהול זמן למינהם, רשתות חברתיות ועוד.

 

במהלך אורך חיי המכשיר הסלולארי שלנו, מתגלות כל מיני בעיות בעיקר בגלל שלא “שומרים” על הסמארטפון כראוי. אחת מהבעיות העיקריות היום היא הקורוזיה. מיד נסביר מהי קורוזיה, אך לפני נתחיל מזה שמספיק להתקלח עם הפלאפון מספר פעמים, לרוץ איתו שהוא בכף היד ועוד כל מיני סיטואציות אשר מים נוגעים בפלאפון בעיית הקורוזיה תתחיל לצוץ.

 

אז מהי קורוזיה?

 

קורוזיה היא תופעה אשר יוצרת שכבת לכלוך על המוליכים החשמליים שמונעת מהחשמל לזרום כראוי בין כל החוטים והמוליכים במכשיר ובשקע. התופעה נגרמת כתוצאה ממגע ישיר עם מים, שינוי מזג אוויר קיצוניים, אדים ולחות.

 

כיום, מעל 45% מתקלות המכשירים הסלולאריים הם קורוזיה. בין אם זה אייפון או אנדרואיד, ברגע שלא מניחים את הפלאפון במקום קבוע, יבש ומרוחק ממים כנראה שהתופעה תגיע למכשיר שלך גם.

 

קורוזיה בפלאפון

 

איך אפשר לטפל בקורוזיה?

 

הדבר הראשון באנשים עושים כיום כאשר הפלאפון שלהם נרטב או נכנס למים בטעות – מייבשים את המכשיר עם פן או מיקרוגל, מחזירים אותו לפעילות וממשיכים כרגיל. זוהי טעות קריטית מיסודה, כיוון ואסור בתכלית האיסור להפעיל מכשיר סלולרי ולחברו למקור חשמל לפני שמבצעים ניקוי יסודי מאוד ע”י חומרים מקצועיים שדוחים את תופעת הקורוזיה. מה שאותם אנשים עושים – גורמים לנזק חמור יותר למכשירם הסלולארי.

 

נפל לי הפלאפון למים מה עליי לעשות?

 

האייפון או הגלאקסי שלכם נפל לתוך מים? פנו למעבדת סלולר מקצועית אשר תוכל לעלות על הבעיה ולטפל במהירות לפני שיגרם נזק מתמשך למכשיר. אל תנסו בעצמכם אם אינכם מוסמכים לכך! אדם המוסמך לתיקון טלפונים ניידים ידע בוודאות לבצע את הפעולות כסדרן על הצד הטוב ביותר ולהסיר את הקורוזיה ממכשירכם.

 

מה שכרגע תוכלו לעשות לפני שחברת תיקון טלפונים עד הבית יגיעו אליכם הוא להכניס את המכשיר הרטוב לשקית עם אורז יבש שיספוג מהמכשיר את כל הלחות והמים. אך תדאגו להזמין כמה שיותר מהר מעבדת לתיקון סלולר ואם אפשר שתגיע אליכם עד הבית.

 

אצלנו במובילאב, תוכלו להזמין טכנאי לתיקון פלאפונים עד הבית, אשר יגיע ותוך מספר דקות יתקן את מכשירכם במקום ויחזיר אותו לפעילות בלי לצאת מהבית. על ידי הזמנת תיקון תוכלו לסמן את התקלה במכשירכם, לבחור כתובת והשליח יגיע אליכם במהירות.

 

אנחנו כאן לשירותכם.
צוות מובילאב.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!