מידע מקצועי

מעבדת סלולר בראשון לציון

מעבדת סלולר בראשון לציון
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

ישנם שני מצבים בהם אנו נזקקים לשירותי מעבדת סלולר בראשון לציון. מקרה אחד יהיה לצורך החלפת ותיקון המכשיר הסלולרי שלנו בצורה שאיננה דחופה ובצורה נינוחה אך במקרה השני, נצטרך את עזרתו של טכנאי הסלולר באופן מידי.

 

אין ספק שמכשירי הסלולר הינם מרכיב מרכזי בחיים של כמעט כל אדם בעת המודרנית. בלי הטלפון הסלולרי יהיה לנו קשה למצוא מקומות שעדיין לא היינו בהם (אפילו כמו מעבדת סלולר בראשון לציון חדשה), לא נדע מה קורה עם הילדים, ההורים, הקולגות ואפילו נהיה פחות מעודכנים באקטואליה.

 

מסיבה זו ההמלצה העיקרית הינה לשמור על תחזוקת מכשיר נכונה לאורך כל הזמן וכאשר מופיעים סימנים במכשיר על נזקים צפויים, לתקן אותם במהירות האפשרית.

 

מתקנים לפני התקלה הגדולה

 

כשהטלפון פתאום לא נדלק, זה יכול להיות מבהיל נורא כמו כן גם כאשר הטלפון לא מאפשר להשתמש בפונקציות שונות. על מנת למנוע תקלות גדולות במכשיר, כאלו שגורמות לו לא להידלק, מומלץ שתשימו לב לסימנים הבאים:

 

  1. שקע טעינה רופף. במידה ואתם מתקשים להטעין את הטלפון הסלולרי שלכם מפני ששקע הטעינה לא יציב, מומלץ לתקן את התקלה הזו בהקדם האפשרי, לרוב על ידי החלפת שקע הטעינה. שקע טעינה רופף יכול לאפשר לכם להטעין את הסלולרי למשך תקופה מסוימת (תחת קושי מסוים) אך ברגע פתאומי הוא יכול להפסיק לאפשר לכם להטעין את המכשיר כלל.
  2. סוללה תקולה. סוללות יכולות לסבול מתקלות רבות למרות שאורך חייהן נחשב לרוב ארוך. במידה והסוללה שלכם נפוחה (יש לשים לב לאזור הסוללה בגב המכשיר), מומלץ לתקן אותה באופן מידי. במידה והסוללה נפרקת מהר יותר באופן משמעותי, מומלץ לתקן אותה מהר גם כן על מנת למנוע תקלות אפשריות נוספות. סוללה תקולה יכולה לדלוף ולגרום לנזקים נוספים.
  3. טלפון נפל למים. כאשר טלפון נופל למים, מומלץ לכבות אותו באופן מידי ולייבש אותו לפי מדריכים מקצועיים. לאחר שהטלפון יובש, ההמלצה היא לבקר במעבדת סלולר בראשון לציון או להזמין טכנאי עד הבית על מנת שיפרק את הטלפון וייבש אותו בצורה מקצועית מבפנים למניעת קורוזיה באזורים קריטיים במכשיר.

 

מדובר ברשימה חלקית בלבד של הסימנים שצריכים להדליק נורה אדומה בדבר תקינות המכשיר וכמו כן כאשר ישנן תקלות חמורות יותר, נרצה לתקן את המכשיר באופן מידי. ההמלצה הינה שכאשר יש לבצע תיקוני סלולר הדורשים הכרה והבנה במכשירים, להיעזר בטכנאים מנוסים.

 

החשיבות שבהיעזרות בטכנאי סלולר

 

בעת שמפרקים מכשירי סלולר שונים, בין אם של חברת אפל, שיאומי או של סמסונג, אנו חושפים רכיבים ומעגלים עדינים. עין שאינה מכירה את העדינות של הרכיבים הללו ויד שאיננה מיומנת בכלים המיוחדים המתאימים להתעסקות ברכיבים אלו יכולים לגרום לנזקים שלפעמים יהיו יותר חמורים מהנזקים בגללן פתחנו את המכשיר תחילה.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!