מידע מקצועי

מעבדת סלולר רחובות

מעבדת סלולר רחובות
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מעבדות סלולר מציעות את שירותי תיקון הטלפונים הניידים להם אנו לא זקוקים לעיתים תכופות אך כאשר אנו זקוקים להם, אנו זקוקים להם באופן מידי.

 

מעבדת סלולר יכולה להציע לנו שירותי תיקון במקום או עד לבית ולמשרד כאשר ניתן לתקן מכשירים בכמעט כל מצב. במידה והטלפון שלכם דורש תיקון בין אם מדובר בתיקון שרק מפריע לכם מעט בשימוש במכשיר או בתיקון שהינו מציל חיים של ממש, כמו טלפון שלא נדלק, מומלץ שתמצאו מעבדת סלולר שיכולה לענות על צרכיכם במהרה וישנם תיקונים שעדיף שלא תנסו לבצע לבד.

 

החשיבות שבקבלת שירות ממעבדה מקצועית

 

אנחנו משתמשים בטלפון הנייד שלנו כל יום ואנחנו כבר מכירים אותו טוב מאוד. יחד עם זאת, ישנם טיפולים שמומלץ שלא נבצע לבד מכיוון שכמו שאנחנו מכירים את התוכן של המכשיר ואת הפונקציות השונות שלו, יש מי שמכיר את דגם המכשיר טוב הרבה יותר, כולל את כלל הרחיבים הפנימיים של המכשיר.

 

במידה והטלפון שלכם נרטב לדוגמא, מומלץ לייבש אותו במהרה עוד לפני שאתם מביאים אותו אל מעבדת סלולר ברחובות על מנת לצמצם את הנזקים עד כמה שאפשר אך בכל הקשור לפתיחת המכשיר לצורך ייבוש החלקים הפנימיים, מומלץ שתחכו עד שתגיעו למעבדת הסלולר על מנת שהטכנאי יוכל לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר.

 

כשפותחים את מכשירי הסלולר ובמיוחד המתקדמים שביניהם, יש רכיבים ומעגלים עדינים אשר עשויים להינזק בעת התעסקות לא מיומנת איתם. נזק למעגלים ולרכיבים אלו יכול לגרור צורך בהחלפת רכיבים ותיקונים נוספים ואף לנזקים חמורים יותר.

 

טכנאי סלולר אשר מנוסים בפירוק והרכבה ובתיקון ובהחלפת הרכיבים של הטלפונים השונים יכולים להבטיח כי נוכל לצאת מהמעבדה או לקבל את הטלפון עד לבית כאשר זה תקין וללא צורך בקניית טלפון חדש.

 

מקרים בהם יש דחיפות לקבלת עזרה ממעבדת סלולר

 

אנשים רבים דוחים את הביקור במעבדות הסלולר (למרות שלא מומלץ עקב תקלות מתפתחות) אך יש תקלות שכאשר הן קורות מומלץ לקבל שירות ממעבדת סלולר באופן מידי על מנת להציל את המכשיר כמו סוללה נפוחה.

 

במידה והטלפון קיבל מכה לאחרונה ומאז סוללת המכשיר מחזיקה זמן קצר בלבד או שפשוט האזור של הסוללה בגב המכשיר נפוחה, מומלץ להגיע ולקבל שירות ממעבדת סלולר בהקדם האפשרי. סוללה תקולה יכולה לדלוף ולגרום לתקלות נוספות וגם כאלו שהינן בלתי הפיכות למכשיר.

 

תקלות שכיחות בטלפונים סלולריים

 

אחת מהתקלות הנפוצות בקרב טלפונים סלולריים מהדורות החדשים הינה מסך שנסדק עקב כך שהטלפון קיבל מכה. במקרים רבים מחליפים את המסכים של המכשירים או אפילו רק חלק מהמסך (רק את הזכוכית החיצונית) ומדובר בהחלפה שלא לוקחת זמן רב. תקלה נפוצה נוספת הינה שקעה טעינה שאינו מגיב וגורר תקלות נוספות וגם זו תקלה שניתנת לתיקון מהיר.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!