מידע מקצועי

מעבדת סלולר בחיפה

מעבדת סלולר בחיפה
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הטלפונים הסלולריים משמשים אותנו לאינטראקציה עם החברים, המשפחה, עבודה ועם העולם החיצון באופן כללי.

 

אנחנו מקבלים הישר אל הטלפון הסלולרי שלנו את כל העדכונים שנרצה בין אם מדובר בעדכוני חדשות, ספורט ועדכונים הקשורים בתחביבים ובעיסוקים שלנו. בנוסף, אנו יכולים להיעזר בסלולרי שלנו למשחקים, לצלם תמונות וסרטונים לצרכים שונים ועוד.

 

מכיוון שאנו עושים שימוש בטלפונים הסלולריים באופן כה תכוף, הם ניזוקים באופן תכוף יותר מאשר מכשירים להם אנו זקוקים שלעיתים עולים אפילו פחות כמו מחשב נייח או נייד.

 

אין זה משנה אם אתם משתמשים באייפון או במכשירי האנדרואיד השונים, לרוב לא נרצה להחליף מכשיר כל עוד הדבר מתאפשר ובנוסף לכך, גם לא נרצה שיהיה צורך במכשיר חלופי או חס וחלילה לאבד את המידע היקר שנשמר במכשיר שלנו.

 

על מנת לתקן את הסלולרי שלנו נוכל להיעזר בטכנאי סלולר או במעבדת סלולר בחיפה.

 

החשיבות שבתיקון הסלולר על ידי טכנאי

 

אמנם ישנה חשיבות בקבלת עזרה מטכנאי מקצועי כפי שתכף יצוין אך ישנן כמה פעולות שניתן ואף רצוי לעשות לבד. פעולות אלו קשורות בעיקר בתחזוקת המכשיר באופן שוטף וכמו כן הגשת עזרה ראשונה למכשיר הסלולרי בעת הצורך כמו במקרים בהם הוא נרטב. במקרים כאלו, רצוי לייבש את המכשיר (על פי מדריכים מקצועיים בלבד על מנת לא לגרום נזק) ולשמור עליו עד לייבושו המוחלט או להסתכלות על ידי טכנאי.

 

כאשר מדובר בפתיחת המכשיר ובטח כאשר מדובר בהחלפת רכיבים, רצוי לעשות זאת רק אצל טכנאי סלולר אשר מכיר את העדינות של הרכיבים השונים וכיצד להתנהל עמם.

 

מה עושה מעבדת סלולר בחיפה

 

מעבדות סלולר ובהתאם לצורך אחראיות על פירוק והרכבת הטלפון הנייד. הטלפונים הניידים מורכבים מחלקים ומעגלים שיד שאינה מיומנת יכולה לשבור, לעוות ועוד.

מעבדת סלולר מקצועית בחיפה עושה שימוש במברגים מיוחדים והטכנאים מיומנים בזיהוי נזקים שונים כמו נזקי קורוזיה וכמו כן במציאת מעגל או רכיבים שהתקלקלו. תיקון סלולרי במעבדת סלולר יכול להסתכם בהחלפת פלסטיקה בלבד ולהגיע לכדי החלפת מסך או רכיבים שלמים במכשיר.

 

כיצד נדע שהגיע הזמן לביקור אצל טכנאי

 

ישנם כמה סימנים שמעידים שהגיע הזמן להביא את הטלפון לטכנאי סלולר על מנת לתחזק או לתקן אותו. אל תשכחו לגבות את המכשיר לפני תחילת התיקון. לפניכם כמה מקרים אך כמובן שיש עוד.

 

  1. הסוללה נגמרת מהר. לסוללות יש אורך חיים וזה טבעי שהן מתפרקות מהר יותר לאחר שימוש ממושך. במידה ואתם מרגישים שהסוללה כבר נגמרת ממש מהר, מומלץ להחליף את הסוללה לאחת חדשה בעזרת טכנאי ובהקדם האפשרי משום שסוללה תקולה יכולה לדלוף ולגרום לתקלות אחרות.
  2. גב מכשיר נפוח. במידה והמכשיר קיבל מכה ומאז האזור של הסוללה במכשיר נפוח (או מסיבה אחרת) מומלץ להחליף את הסוללה בהקדם.
  3. מסך שבור או סדוק.
  4. טלפון לא נדלק בגלל רטיבות, נפילה למים או בלאי מוגבר.

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

המכשיר לא עובד?

נדאג לשלוח לכם
טכנאי עד הבית

מובילאב

פעם היינו הולכים למעבדת סלולר לתקן את הסמארטפון.. היום זה מובילאב!
היכן ומתי שתבחר, יגיע טכנאי עד אליך שיתקן לך את המכשיר תוך 30 דקות!